امروز ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۱ ق.ظ

مستندهای راه یافته به بخش مسابقه هشتمین جشنواره حسنات معرفی شد

هیات انتخاب بخش مستند هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان آثار راه یافته به این بخش را معرفی کرد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری جشنواره، اعضای هیات انتخاب بخش مستند هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان آثار راه یافته به بخش مسابقه را معرفی کردند.

روبرت صافاریان، سید سلیم غفوری، فرحناز شریفی، مرحوم مرتضی نیک‌پایان و عزت‌اله پروازه اعضای هیات انتخاب بخش مستند هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه را تشکیل می‌دهند. این تیم ۲۹۹ فیلم مستند ارسال شده در سه بخش مسابقه ملی، مستند پرتره و بخش مسابقه شهر در قاب تصویر را بررسی و در نهایت ۲۴ فیلم را در بخش مسابقه ملی، ۷ فیلم را در بخش مستند پرتره و ۴ اثر را در بخش مسابقه شهر در قاب تصویر حایز برتری برای حضور در بخش مسابقه هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان دانستند.

آثار مستند راه یافته به بخش مسابقه هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان دارای پراکندگی جغرافیایی و از بیشتر استان‌های کشور است و در این بین هنرمندان تهران با هشت اثر راه یافته بیشترین سهم را در این بخش دارند.

اعضای هیئت انتخاب بخش مستند هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان جلسات بررسی فیلم‌های کوتاه را از ۶ خرداد ماه امسال آغاز و نتایج را به شرح ذیل اعلام کرده‌اند:

بخش مسابقه ملی:

۱: ” آنام” به کارگردانی مریم حق پناه از تهران

۲: ” پرندۀ آزادی ” به کارگردانی  فرهاد بهبهانی(حاجری) از بهبهان

۳: ” سفرۀ خالی ” به کارگردانی فاطمه آتانی از اراک

۴: ” سارِوُ ” به کارگردانی محمد عبداللهی از  بیرجند

۵: ” آشنگ ” به کارگردانی محمدصادق اسماعیلی از کرمان

۶: ” دشت بهار ” به کارگردانی محمد کریمی از اهواز

۷: ” بی سرزمین‌تر از باد ” به کارگردانی غلامرضا جعفری از تهران

۸: “۰۳۳ سی‌سی خاطره ” به کارگردانی الهام معروفی از اراک

۹: ” جاده‌های برفی ” به کارگردانی هایده مرادی  از تهران

۱۰: ” لوتوس ” به کارگردانی محمدرضا وطن دوست از ساری

۱۱: ” باغ بی‌برگی ” به کارگردانی فاطمه رضائیان از نجف آباد

۱۲: ” میکِل آنژ افغانستان” به کارگردانی محمد صفا از تهران

۱۳: ” استشهادی برای خانعلی” به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی از دشتک

۱۴: ” پدر پروانه‌ها ” به کارگردانییزدان پرونده از کرمانشاه

۱۵: ” دست ساز ” به کارگردانی ایوب مراونی‌پور از شهر شادگان

۱۶: ” رویای روهینگیا ” به کارگردانی محمد مهدی خالقی از مشهد

۱۷: ” روزمرگییک محیط¬بان ” به کارگردانی محمدجواد رحیمی از قم

۱۸: ” صف سلام ” به کارگردانی هادی آفریده از تهران

۱۹: ” چغامیش ” به کارگردانی آریان عطارپور از تهران

۲۰: “بی سایگان” به کارگردانی مجتبی رضائی از تبریز

۲۱: ” دو اعدام ” به کارگردانی بهروز خلجی از اصفهان

۲۲: ” گیسوان حلب ” به کارگردانی میثم صبوحی از اصفهان

۲۳: ” ماهیاک ” به کارگردانی فرح زارع از تهران

“خالواسدالله” بهکارگردانیمحمدعسگرخواه ازتنکابن

بخش مستند پرتره

۱: ” شکوه ” به کارگردانی پیام میرتبریزیان ازشهر ساری

۲: ” فریم‌های خالی ” به کارگردانی  هایده مرادی و عبدالله شکری ازتهران

۳: ” با لالائی‌ها میخوانم ” به کارگردانی محمدمهدی رسولی از تهران

۴: ” کابَرات ” به کارگردانی برهان احمدی از سنندج

۵: ” آق قلا ” به کارگردانی محمد حامی از اصفهان

۶: ” چشم آواز ” به کارگردانی ریبوار محمودپور از شهر مریوان

۷: “زُروان” به کارگردانی فرانک آرتا از تهران

بخش مسابقه شهر در قاب تصویر

۱: ” سراج ” به کارگردانی محمدرضا دهستانی از قم

۲: ” خانه‌ام کجاست ” به کارگردانی  شهرام اشرف ابیانه از تهران

۳: ” قرمز وحشی ” به کارگردانی محسن روشن روان از کاشان

۴: ” آرزلار آغاجی ” به کارگردانی مهدی شاداب و مریم صبوری از اردبیل

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
  • متری شیش و نیم
    ۲۴,۱۵۲,۵۹۴,۰۰۰
  • رحمان ۱۴۰۰
    ۲۲,۵۴۲,۲۱۸,۰۰۰
  • چهار انگشت
    ۱۰,۱۳۷,۴۴۷,۰۰۰
  • تگزاس ۲
    ۸,۸۵۳,۰۸۲,۰۰۰
  • زندانی ها
    ۴,۴۰۲,۶۶۲,۰۰۰
  • ژن خوک
    ۳,۰۴۶,۴۹۸,۰۰۰
  • پیشونی سفید ۳
    ۲,۸۵۷,۲۸۲,۰۰۰
  • غلامرضا تختی
    ۱,۸۲۱,۵۹۹,۰۰۰
  • سامورایی در برلین
    ۴۰۸,۰۲۳,۰۰۰
  • نبات
    ۹۶,۶۸۰,۰۰۰
  • خانه دیگری
    ۱۵,۹۵۵,۰۰۰
  • به دنیا آمدن
    ۱۴,۶۵۸,۰۰۰
  • وکیل مدافع
    ۵,۹۲۲,۰۰۰
  • تولدت مبارک
    ۲,۶۰۲,۰۰۰